توتال استیشن لایکا نوا محصول جدید شرکت لایکا:

شرکت لایکا از محصول جدید خود توتال استیشن Leica Nova MS50 رونمایی کرد.

شرکت Leica

شرکت لایکا (Leica) سوئیس بیش از 200 سال تجربه در تولید تجهیزات ژئوماتیک و نقشه برداری دارد. به گواهی بسیاری از مهندسین نقشه بردار این شرکت اولین و بهترین تولید کننده تجهیزات نقشه برداری در دنیا می‌باشد. این شرکت در 4 ژوئن 2013 در لاس وگاس آمریکا اعلام کرد که نسل جدید توتال استیشن ها با نام Leica Nova به بازار خواهد آمد. نوا در نجوم به معنی ستاره‌ای‌ كه‌ نور آن‌ زیاد شده‌ می‌باشد. بعد از معرفی توتال استیشن سری Flexline و سری Viva، لایکا این توتال ترکیبی را راهی بازار کرده است. بدون شک این توتال استیشن نقطه عطفی در تجهیزات اندازه گیری و علوم ژئوماتیک می‌باشد.

توتال استیشن لایکا نوا

برای اولین با در دنیا شرکت لایکای سوئیس، توتال استیشن Leica Nova را معرفی کرده است.این توتال استیشن دارای 4 قابلیت کلیدی می‌باشد:
  • موتورایز
  • قابلیت تصویربرداری
  • سیستم تعیین موقعیت جهانی (GPS-GNSS)
  • لیزر اسکنر 3 بعدی
توتال استیشن لایکا نوا

توتال استیشن Leica Nova MS50

توتال استیشن Leica Nova MS50 یک راهکار پیشرفته با تکنولوژی پیشرفته اندازه‌گیری است. کیفیت و دقت غیر قابل رقابتی را برای طیف کاربردهای مختلفی فراهم می‌کند. از جمله آنها: اندازه گیری در یک کارگاه ساختمانی، محاسبه حجم، مانیتورینگ و میکروژئودزی سد، پل یا تونل، ذخیره کردن صحنه تصادف با عکاسی دیجیتال و اسکن کردن نمای یک سازه. که همگی توسط توتال استیشن Leica Nova MS50 فراهم آمده است.

توتال استیشن لایکا نوا مدل MS50 اولین توتال استیشن چندایستگاهی برای طیف بی سابقه از کاربردها:

برای اولین بار در توتال استیشن لایکا MS50 تمامی اندازه گیریهای مهم در یک دستگاه ادغام شد. تا درهای جدیدی رو به دنیای اطلاعات مکانی باز شود. تمامی کاربردها شامل لیزراسکنینگ 3بعدی دقیق، توتال استیشن دقیق و موتورایز، تصویر برداری دیجیتال و سیستم تعیین موقعیت جهانی (GPS-GNSS ) همگی در جدیدترین توتال استیشن لایکا گرد هم آمده است. تکنولوژی جدید MergeTEC قابلیتهای سخت افزاری را با راهکارهای فشرده مدیریتی ترکیب می کند، عکسها با اسکن ها بهنگام شده و داده های برداشتی لیزر اسکنر به اندازه گیریهای توتال استیشن متصل شده تا بهترین راه را برای مدیریت داده 3 بعدی مهیا شود. اطلاعات جمع آوری شده

Leica Nova اطلاعات جمع آوری شده توسط توتال استیشن

منبع خبر: سایت شرکت ژئو سازه ثریا

لینک های مرتبط

نقشه برداری زمینی چیست؟
خدمات نقشه برداری شرکت آرمان ژئوماتیک
سایت شرکت Leica
نظرات شما:
نظر آقا یا خانم سید رحمن قاسمی :
باسلام و آرزوی سلامتی و موفقیت فکر میکنم لازم باشد نحوه عملکرد و استفاده از این دستگاه را بطور خلاصه و کاربردی برا ی کاربران و بخصوص نقشه برداران زحمت کش به نمایش و یا بصورت تشریحی بیان کنید. قبلا از زحمات شما سپاسگزارم.
پاسخ مدیر سایت :
آقای قاسمی عزیز این سری از توتال استیشنهای لایکا به دلیل قیمت بالایی که دارند به تعداد بسیار محدودی در کشورمان وارد شده اند. متاسفانه شرایط اقتصادی نامناسب و تحریمها مانع ورود ابزارهای با تکنولوژی بالا به کشور می باشد. همانطوریکه می دانید در حال حاضر محصولات ساخت کشور چین در کشور بیشتر مورد استفاده است. از محصولات لایکا هم محصولات قدیمی سری TC و سری TS در کشور مورد استفاده می باشند.


در باره شرکت

شرکت آرمان ژئوماتیک در سال 1387 به منظور ارائه خدمات نقشه برداری، فتوگرامتری، سیستمهای اطلاعات مکانی (GIS) ، آموزش و تولید نرم افزارهای مرتبط تاسیس گردید. این مشاور دارای گواهینامه صلاحیت پایه 3 نقشه برداری زمینی و فتوگرامتری از سازمان برنامه و بودجه و همچنین دارای گواهینامه استاندارد مدیریت کیفیت ISO 9001:2008 از شرکت Certrome ایتالیا می باشد.


تماس با ما

نشانی: تهران میدان انقلاب ابتدای کارگر جنوبی کوچه رشتچی پلاک 15 واحد 4 و 7
تلفن: 021-66595996
فکس: 021-66420325
ایمیل: Info@agtc.ir

تمامی حقوق سایت متعلق به شرکت آرمان ژئوماتیک می باشد.


toparrow