تعرفه نقشه برداری 1397 ابلاغ شد.

سازمان برنامه و بودجه کشور در تاریخ 1397/4/12 طی بخشنامه شماره 97/174474 فهرست بهای نقشه برداری 1397 را به دستگاههای اجرایی و مهندسان مشاور ابلاغ کرد. از تاریخ 1397/1/1 هزینه خدمات نقشه برداری بر اساس این بخشنامه قابل محاسبه می‌باشد. بر اساس این تعرفه هزینه خدمات نقشه برداری نسبت به سال 1396 در حدود ده درصد افزایش یافته است. کلیه دستگاههای اجرایی دولتی که از بودجه عمرانی استفاده می‌کنند با انعقاد قرارداد با شرکتهای مهندسین مشاور ذیصلاح می‌توانند از این تعرفه استفاده نمایند.این تعرفه شامل خدمات نقشه برداری زمینی، فتوگرامتری، هیدروگرافی، سیستمهای اطلاعات مکانی(GIS) و … می‌باشد. کنترل و نظارت بر این قراردادها به عهده سازمان نقشه برداری کشور است.

دانلود تعرفه 1397 :

دانلود تعرفه

مستندات مفید در قراردادهای نقشه برداری :

تعرفه نقشه برداری 1397
منبع خبر:
لینک

سوالات متداول در زمینه تعرفه و پاسخ آنها


پاسخ: بر اساس این بخشنامه اگر انتخاب مشاور از روش تعرفه باشد امکان ضریب کاهشی یا افزایشی وجود ندارد.

پاسخ: خیر این تعرفه فقط برای شرکتهای مهندسین مشاور نوشته شده است و برای اشخاص حقیقی استفاده نمی شود. در آنالیز این تعرفه هزینه های بالاسری شرکتها و کسورات قراردادی و سایر ضرایب دیده شده است که در شامل اشخاص حقیقی نمی شود.

پاسخ: بر اساس آیین نامه خرید خدمات مشاور، سازمانها و ارگانهایی که از بودجه عمرانی دولت استفاده می کنند باید از یکی از روشهای زیر برای انتخاب مشاور استفاده نمایند:
  • روش انتخاب بر اساس کیفیت و قیمت (QCBS)
  • روش انتخاب بر اساس کیفیت (QBS)
  • روش بودجه ثابت
  • روش انتخاب تک گزینه ای
  • روش مسابقه
  • روش انتخاب بر اساس تعرفه

نظرات شما:


در باره شرکت

شرکت آرمان ژئوماتیک در سال 1387 به منظور ارائه خدمات نقشه برداری، فتوگرامتری، سیستمهای اطلاعات مکانی (GIS) ، آموزش و تولید نرم افزارهای مرتبط تاسیس گردید. این مشاور دارای گواهینامه صلاحیت پایه 3 نقشه برداری زمینی و فتوگرامتری از سازمان برنامه و بودجه و همچنین دارای گواهینامه استاندارد مدیریت کیفیت ISO 9001:2008 از شرکت Certrome ایتالیا می باشد.


تماس با ما

نشانی: تهران میدان انقلاب ابتدای کارگر جنوبی کوچه رشتچی پلاک 15 واحد 4 و 7
تلفن: 021-66595996
فکس: 021-66420325
ایمیل: Info@agtc.ir

تمامی حقوق سایت متعلق به شرکت آرمان ژئوماتیک می باشد.


toparrow